ALFA CAR RENTAL

Araklılı Türkiye'yi sevince boğdu

GÜNDEM 06 Aralık 2020 08:56

A

Araklılı hemşerimiz Murat Aygün Kickboksta Dünya sampiyonu olmayı başardı.

 

Türkiye gece uyumadı Murat Aygün'ün maçını takip etti. Rakibini ezici bir üstünlükle adeta ringte ezip geçen Aygün alanında şampiyon oldu.

 

Hemşerimizin bu başarısı hem ülkemiz için hemde Trabzonlular için büyük bir sevinç kaynağı oldu.

Ayvadere Mahallesin’den Baydarlar dan Mehmet Oğlu Yusuf Aygün’nün oğlu olan Murat Aygün Almaya’nın Frankfurt Şehrinde çıktığı Dünya ağır Siklet Kickboks maçında Faslı rakibini devirdi. Bu zaferiyle Dünya ağır siklet şampiyonu oldu.

Aygün yaptığı açıklamada "Singapor'da One Championship Dunya Sampiyonlugu icin  rakibim Roman Kryklia ile mücadele ederek, Bu firsati cok iyi degerlendirip ulkemi en iyi sekilde temsil edip, 5. kemerimi Singapurda destek ve dualarinizla kaldirdim" Dedi herkese çok teşekkür etti.

 

Şampiyon Boksor Murat Aygün kardeşimizi gerek memleketimiz, gerekse ülkemize yaşattığı büyük gurudan dolayi tebrik eder, başarılarının devamini dileriz.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013