Araklı Ak Parti Kadın Kolların'dan Örnek Davranış

SİYASET 17 Aralık 2020 12:49

A

Araklı Ak Parti Kadın Kolların'dan Örnek Davranış AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanlığından koronavirüs bir mücadele kapsamında ailelerine yeterince vakit ayıramayan sağlık çalışanları çocuklarına 'Anne Keki' projesi.


AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları olarak 18 İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim başkanlarının koordinesinde sağlık çalışanlarının çocukları için ‘Anne Keki’ yaparak üzerine ekledikleri notlarla kendilerine hediye ediliyor. 

 

AK Parti Trabzon Araklı Ilçe Kadın Kolları Başkanı Meryem Halil koronavirüsle mücadele kapsamında herkesin üzerine düşen görevleri layıkıyla yerine getirmesi gerektiğini belirterek "Özellikle bu süreçte gece gündüz demeden çalışan sağlık ordumuzdan Allah razı olsun dedl.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013