Araklı'da Lider Mobilya Hedef Büyüttü

ARAKLI 01 Ocak 2021 16:06

A

Trabzon Araklı’da Faaliyetlerini sürdüren Lider Mobilya kuruluş yılını kutluyor.

 

Lider Mobilya Yönetim kurulu Başkanı Yunus Taşkın Araklı ARI Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi. Çıraklığından Ustalığa uzanan uzun yolculukta 2014 yılında Lider Mobilya” Mobilyamızı Sektöre Kazandırdık ödün vermediğimiz Kalite Standartlarımızı ve yüksek Müşteri Memnuniyeti anlayışımız ile 2018 yılında Karadeniz Bölgesinde Lider bir kuruluş haline geldik dedi.

 

Taşkın açıklamasında her yıl yenilenen ve eklenen Makine Parkurumuzun yanı sıra konusunda uzman ekiplerimizle 2021 yılında da liderliğimizi korumaya devam ediyoruz dedi.

 

Yunus Taşkın 2020 yılında başlattığımız Bayilik sisteminde aldığımız çok olumlu geri dönüşler yaşadık bu gelişmeler göstermektedir ki 2021 yılında ana hedefimiz olan Dünya Markası olma yolunda hızla ilerlemeye devam edeceğiz bol kazançlı sağlıklı ve huzurlu günler dilerim dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013