Araklılı siyasetçi Trabzon İl Başkanlığı yolunda en güçlü aday

BÖLGESEL 06 Ocak 2021 07:07

A

Ak Parti Trabzon İl başkanlığı şecim sürecine kısa bir süre kalması nedediyle İl başkanı olacak isimler netlik kazanmak üzere. Başkanlık için gerek Trabzon siyasetinde, Gerekse Ankara kulislerinde adı geçen en güçlü isim Araklılı yönetici.

 

 

Ak Parti kurulduğu günden beri partinin en alt katagorisinden başlayıp her kısımda görev ve sorumluluk alan Selahaddin Çebi bu konuda aday olduğunu kamoyuna açıkladı.

 

Ortahisar Belediye Başkan yardımcılığını uzun süredir yürütmekte olan Çebi, parti içinde üstlendiği sorumluluğu layıkıyla yürütmesi ve sağlam dava adamlığı kimliğiyle her kesimin takdir ettiği bir isim. Araklı ilçe teşkilatından başlayan siyaset hayatında Trabzon Belediyesi Meclis üyeliği ve Ortahisar Belediyesinde başarılı görevler icra etti. Üstlendiği sorunluluğu başarılı şekilde yürütmesiyle Partisine ciddi katkılar sağladı.

 

 

Selahaddin Çebi Trabzon Ak parti teşkilatının değer verdiği ve desteklediği isim olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca Trabzon siyasetinin ağır topu ve güçlü ismi olan Ahmet Metin Genç'in büyük desteğini arkasında taşıdığıda gelen bilgiler arasında.

 

Öte yandan yıllardır Araklı'dan millet vekili çıkartılmaması ve yönetimde üst katagoride yer verilmemiş olması Selahaddin Çebi'yi güçlü kılan bir özellik taşıyor. Ayrıca genel merkez tarafından çok değer verilen bir isim konumunda.

 

Selahaddin Çebi'nin İl başkanlığına adaylık açıklaması şu şekilde:

 

"Teşkilatımızın çok Değerli Mensupları, bir çok badireyi zaferle taçlandırmış Kıymetli Dava Arkadaşlarım,

2001 yılında Kurucu Gençlik Kolları İl Başkanı olarak fiilen başladığım aktif görevime, il Başkan Yardımcılığı,Tanıtım Medya Başkanlığı,İl Genel Meclis Üyeliği, ORTAHİSAR Belediye Başkan Vekilliği görevlerinde bulundum ve halen devam eden Ortahisar Belediye Başkan Yardımcılığını sürdürmekteyim.
Trabzon için, ülkemiz için, İslam coğrafyası için, mazlum milletler için her ne şartta olursa olsun hizmet borcumuzun olduğu bilinciyle,davamız için bütün enerjimiz ve bütün heyecanımızla, var gücümüz ile çalışmak istek ve arzusu içinde  ile AK PARTİ Trabzon İl Başkanlığına aday olduğumu bir kez daha ifade ediyor, destek ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyorum."

Selam, Sevgi ve Saygılarımla.

 

Araklılı siyasetçi ve hemşerimiz Selahaddin Çebi'ye çıkmış olduğu yolda başarılar diliyoruz.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013