Karlanku? ?n?aat

Araklı'da O Mahalle Halkın'dan Herkese Örnek Olacak Davranış

ARAKLI 10 Ocak 2021 21:28

A

Trabzon'un Araklı ilçesi Değirmencik Ağanas Mahallesi mezarlığının temizliği her yıl gönüllü vatandaşlar tarafından yapılıyor.

 

Değirmencik Mahallesi mezarlığın temizlenmesi için bir araya gelen Değiremencik Mahalle Muhtarı Tuncay Koçaslan eski Trabzon Büyükşehir Belediyesi Encümeni Mehmet Öztürk Araklı1961spor eski başkanı Mustafa Limanoğlu ve köylüler, mezarlıktaki yabani otları temizleyip, ağaç dallarını budadılar.

 

 

Köy Muhtarı Tuncay Koçaslan, her yıl mezarlığı gönüllü vatandaşların katılımıyla temizlediklerini belirterek, "Hayırsever halkımız ile ele ele vererek mezarlıkta kapsamlı bir temizlik gerçekleştiriyoruz. Yabancı otları çapalıyor, ağaçların dallarını buduyoruz.

 

Ayrıca cenaze defni esnasında rahat geçilebilmesi için mezar aralarını açıyoruz. Temizlik çalışmaları 1-2 gün içinde tamamlanacak. Temizlik çalışmalarına destek veren ve emeği geçen herkesten Allah razı olsun" dedi.

ALFA CAR RENTAL

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013