Araklı'da Elektrik kesintisi İsyan Ettirdi

ARAKLI 11 Ocak 2021 16:03

A

Araklı merkezde bu sabah saat 09:00 ile 16:00 arası yaşanan elektrik kesintisi vatandaşın mağdur kalmasına neden oldu.

 

Pazartesi günü işyerini açan esnaf ve evindeki vatandaşlar elektrik olmadığını ve 16:00da geleceğini öğrendiler. Haftanın en yoğun gününde haber vermeden yapılan bu çalışma vatandaşlar için mağduriyete dönüştü.


Duruma sitem eden özellikle esnaf kesimi "Cumartesi ve Pazar günleri iki gün sokağa çıkma kısıtlaması olması olmasına rağmen Elektrik şirketi çalışanları bu yasaktan muaftılar. İlçe içerisinde şirkete ait görevlileri boş boş dolaştılar. Keşke Pazartesi yapacakları bu çalışmayı Hafta sonu işyerleri kapalıyken yapsaydilar bizide bu kadsr magdur etmezdiler seklinde sitemde bulundular.

 

Öte yandan köy ve mahallelerden gelen vatandaslarda saat 16:00 dan sonra köylere çıktiklari gerekcesiyle birçok eksik ve ihtiyacini gideremedikleri için mağdur kaldıklarini ifade ettiler.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013