VİDEO - Soylu'dan Son Dakika Araklı Telefonu

ARAKLI 13 Ocak 2021 20:21

A

Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu, Araklı-Taşgeçit Mahallesi'nde yangından etkilenen bölgede incelemelerde bulundu. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'da telefonla ulaştığı vali aracılığıyla, vatandaşlarımıza 'geçmiş olsun' dileğini ileterek, yaraların sarılacağını aktardı.

 

Süleyman Soylu Telefon konuşmasında;
"Çok büyük geçmiş olsun, Allah beterinden korusun. Valinin orada olmasıyla durum hemen tespit edilecek. Orada yalnız bırakılmayacaksınız. Can kaybı yok şükürler olsun, o bizim için en büyük teselli. Diğerlerinin üzerinden gelinir, inşallah hep birlikte yaralar sarılacaktır." dedi.

 

Bölgede bulunan basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Trabzon Valisi , "Herhangi bir can kaybımız yok. 7 ev ve 2 samanlığımız yanmış durumda. Yangından 16 vatandaşımız etkilendi. Devletimiz tüm imkanlarını seferber edecek." dedi.

 

Araklı Arı Haber

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013