Bahar Ayvazoğu'ndan Taşgeçit Mesajı

ARAKLI 13 Ocak 2021 20:36

A

Akparti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Taşgeçit ve Trabzonda çıkan yangınlarla ilgili resmi hesaplarından açıklamada bulundu.

 

"Araklı İlçemiz Taşgeçit mahallemizde, Of İlçemiz Soğukpınar Mahallemizde, Köprübaşı, Maçka ve Ortahisar ilçelerimizde 20 farklı noktada maalesef ard arda yangın haberleri alıyoruz.

 

7 evin tamamen kullanılamaz hale geldiği Araklı’da ki yangın da dahil olmak üzere söz konusu yangınlarda çok şükür herhangi can kaybı yaşanmamış ve tamamı Büyükşehir Belediyemiz İtfaiye ekipleri ve vatandaşlarımızın müdahalesi neticesinde an itibarı ile kontrol altına alınmıştır.

 

Yangınlardan zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, uzun süreden beri mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları, yetersiz yağış ve rüzgarlı havanın etkisiyle yangın riskinin arttığı bu günlerde vatandaşlarımızı daha dikkatli ve tedbirli olmaya davet ediyorum."dedi

 

Araklı Arı Haber 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013