Bahar Ayvazoğlu Araklı'da Yangın Bölgesini Ziyaret Etti

KÖYLER 14 Ocak 2021 18:55

A

Ak Parti Millet Vekili Bahar Ayvazoğlu yangın bölgesini ziyaret etti. Ayvazoğlu Yangı bölgesinde vatandaşların sorunlarını dinledi. Bahar Ayvazoğlu yaptığı açıklama şunları söyledi.

 

 

Yangın sonucu evi kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımızla bir aradayız. Üzücü bu olay karşısında en büyük tesellimiz can kaybı yaşanmamış olması. Birlik olmak, acıları ve zorlukları beraber yaşamak; kültürümüzün, geleneğimizin bir parçası. Hemşehrilerimize sunulan alternatiflere rağmen işte bu kadim medeniyetin yardımlaşma kültürü ile tüm vatandaşlarımız komşuları ve akrabalarının yanına yerleşmeyi tercih etti.

 

 

Vatandaşlarımızın yaşadıkları bu zorluğa rağmen, tüm imkanlarını seferber eden devletimize karşı duydukları memnuniyete ve ettikleri dualara şahitlik etmek ise belki de günün en güzel anı.

Yangının gerçekleştiği dün geceden itibaren bir an olsun vatandaşlarımızı yalnız bırakmayan Sayın Valimize, Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlarımıza, Kaymakamımıza ve Belediye, Kaymakamlık ve AFAD’da görevli tüm personele teşekkür ediyorum dedi.

 

 

Maddi kayıpların telafisi için ilgili kurumlarımızın tamamı süratle gerekli işlemleri başlatmıştır. Bizler de takipçisi olacağız.

 

 

Geçmiş olsun. Rabbim bir daha böyle bir acı yaşatmasın. Devletimiz var olsun.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013