Araklı'nın yanı başında Kurt saldırısı

BÖLGESEL 29 Ocak 2021 15:35

A

Araklı'nın ilçe sınırları yanında yer alan Alçakdere köyünde resmi görevli vatandaş 3 kurt un saldırısına uğradı.

 

Edinilen bilgiye göre bu hafta Araklı Bahçecik, Pazarcık ve Sulakyurt mahalleleri için Turkcell Cep telefon şebekelerinde çekim sorunu meydana geldi. Gümüşhane'ye bağlı Alçakdere köyünde merkez üssü kurulu olan Baz istasyonundan kaynaklı bu sorunu düzeltmek için bölgeye görevli sevk edildi.

 

Ekip bölgeye ulaşıp baz istasyonuna doğru yürümeye başladığı esnada aniden 3 Kurtun üzerlerine doğru hızlı bir şekilde koşup saldırdıya geçtiklerini fark eden iki görevli araca doğru koşmaya başladı. Ekipmanları olay yerinde bırakıp kaçmak zorunda kalan görevli personelden cep telefonuda olay yerinde karda düşerek kaybolmuş. Saniyelerle geçen kaçıştan Şans eseri Aracın daha yakında olması sayesinde güçlükle araca binebildi. Araç etrafını saran üç kurt uzun süre aracın başında bekleyerek saldırgan tavırlar sergilemişler.

 

Olay yerinden kaçan Bedrettin Y. ve Hakan U. İsimli iki görevli canlarını ucuz kurtardıkları için sevinirken günlerce bu korkuyu atlatamadıklarını ifade ettiler.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013