Araklılı Ak Parti Trabzon Gençlik Kolları Yönetimine Seçildi

SİYASET 15 Şubat 2021 18:30

A

Ak Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanı seçilen Sefa Küçükali yönetim listesinde Araklı Yölgören Mahallesinden Sümeyye Alemdaroğlu Listede kendine yer buldu.

 

 

 

 

 

11 Mart 1994 Tarihinde Trabzon'un Araklı ilçesinde doğdu. Babası Adnan ALEMDAROĞLU, annesi Zinnet ALEMDAROĞLU'dur. 3 kardeşin en küçüğüdür. 2 abisi vardır. İlk ve orta öğrenimini Araklı Yılmaz Çebi İlköğretim Okulu, Lise öğrenimini ise Sürmene Cevher Özden Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır.

 

 

Giresun Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden 2014 de mezun olmuş, daha sonraki yıllarda Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye bölümünü de okumuş 2018 de mezun olmuştur.

 

 

İş sektöründe 2015 yılında Araklı Milli Eğitim Bakanlığı Değirmencik İlköğretim Okulu'nda 1 yıl anasınıfı öğretmenliği yapmış, ardından 2014 yılında Trabzon Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İletişim Merkezi Alo 170 de çalışmaya başlayarak 4 yıl hizmet vermiştir.

 

 

12.02.2021 Tarihinde Trabzon ili Ak Parti İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nde yönetim kuruluna seçilmiştir.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013