Başkan Zorluoğlu Araklı'da Esnafı Dinledi

ARAKLI 26 Nisan 2021 12:46

A

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile birlikte Ak Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Fen İşleri Daire Başkanı Murat Öztürk ve Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Gürcan Başar Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret ettiler.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Araklı Belediye Başkanı Çebi ve beraberindekiler Araklı’yı görüştüler.

 

Sokak Sağlıklaştırma Projesinin İhalesi Yapıldı.

 

Belediye Kadir: Büyükşehir Trabzon caddesinde Araklı Belediyesi ile ortaklaşa bir şekilde sokak sağlıklaştırma projesi gerçekleştiriyor.

 

Sokak sağlıklaştırma projesi ile birlikte Araklı’nın merkezi olan ana cadde de led aydınlatmalar, çevre düzenlemesi, sinyalizasyon, yeni durak ve benzeri çalışmalar gerçekleştirilecek. Başkan Zorluoğlu bu projeyle birlikte Araklı’nın ana caddesinin bambaşka bir görünüme kavuşacağını belirtti.

 

Büyükşehir Trabzon caddesinde Araklı Belediyesi ile ortaklaşa bir şekilde sokak sağlıklaştırma projesi gerçekleştiriyor. Sokak sağlıklaştırma projesi ile birlikte Araklı’nın merkezi olan ana cadde de led aydınlatmalar, çevre düzenlemesi, sinyalizasyon, yeni durak ve benzeri çalışmalar gerçekleştirilecek. Başkan Zorluoğlu bu projeyle birlikte Araklı’nın ana caddesinin bambaşka bir görünüme kavuşacağını belirtti.

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013