ALFA CAR RENTAL

Baytürk Açıkladı Araklı Niye Milletvekili Çıkaramıyor

SİYASET 25 Haziran 2021 17:54

A

Araklı Esnafların’dan Baytürk Sigorta’nın sahibi İslam Baytürk’ten Araklı ARI Habere önemli açıklamalar geldi. Baytürk açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

 

Trabzon’umuzun ikinci büyük nüfusuna sahip,belkide sahiplenilmeyen bir çok üst düzey insan yetiştiren güzel ilçem ARAKLI.Yıllarca genel seçimlere üst düzeyde katılım sağlamış ancak uzunca yıllar bir Milletvekili çıkartamayan üvey evlat muamelesi gören güzel ilçem ARAKLI .Trabzon İlimizin ya merkezinden yada batı ilçelerimizden vekil adaylarımızın her defasında ben Araklı’nın Vekil adayıyım deyip kendisini alkışlatması gerçeğini göremeyip ooo güzel bir insan yorumlarını duymaktan artık gına geldiğini ifade etmek istiyorum.

 

1-Genel seçimlerde son dört dönem %75 üzeri oy alabilen Adalet ve Kalkınma Partisi son bir dönem Milliyetçi Hareket Partisinin Araklı’lı Siyasetçilerine bu konuda başarılı demek ne kadar doğru olur kararı siz verin.Bence;Becerilemeyen bir bütünlük yada ben mevcut yerimi koruyayım düşüncesinden dolayı geçen 20 yılı aşkın bir süre;inisiyatif alarak gerekenlerin yapılması adına karakter gösterilmesi gerçeğini göz ardı etmek yine aynı sonu hazırlayacaktır.

 

2-Araklı’daki Muhalefet partilerinin önceki üç dönem Milliyetçi Hareket Partisi,Son dört dönem Cumhuriyet Halk Partisi,İyi Parti ve Saadet Partisinin Siyasetçileride bu konuda başarılı olamadığı gerçeğine göz yummak doğru bir düşünce olamazdı.

 

zaten.Son dört dönemde iktidar partisinin İlçemize Milletvekili veremediğini düşünürsek bu gerçek üzerinden gerekli birlikteliği sağlayıp bir Milletvekili en azından çıkarabilmeli idiler.

 

Ne yazıkki ! hiçbir Siyasi parti Araklı’mıza gereken ilgi ve alakayı gösterme konusunda yetersiz kalmıştır önümüzdeki dönem inşallah iki Milletvekilimiz olması adına daha dirençli ve güçlü karakter ortaya koyarlar.

 

Sağlıklı ve Mutlu Günler diler Saygılarımı sunarım.

 

İslam Baytürk

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013