ALFA CAR RENTAL

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu Araklı'da

SİYASET 11 Temmuz 2021 16:58

A

CHP İstanbul il başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu Araklı'da
CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu bir dizi proğram için geldiği Karadeniz'de Araklı ilçe başkanı ve partililerle biraraya geldi. eski istanbulş il yönetiminde birlikte görev yaptığı Hürriyet mahallesinden Yeter Büyükdurmuşu evinde ziyaret eden Kaftancıoğlu ve beraberindekiler daha sonra CHP Araklı eski başkanı Bican Hasançebinin evinde beraberindeki heyetle mola vererek kısa bir sohbet ettiler. 

 


Trabzon CHP il başkanı Ömer Hacısalihoğlu, Rize il başkanı Saltık Deniz Ardeşen ilçe başkanı ve Araklı ilçe başkanı Mecit Solmaz'ında eşlik ettiği ziyaretlerde Kaftancıoğlu Ardahan  ve Rize Fındıklı'daki TV proğramları için geldiğim Karadeniz de sizleri de görmeden geçmek olmazdı. gösterdiğiniz ilgi ve misafirperverliğe teşekkür ederim derdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013