ALFA CAR RENTAL

CHP Trabzon'a Çıkartma Yaptı Karadere Yolunu Meclise Taşıyacağız

SİYASET 16 Temmuz 2021 21:14

A

Chp Trabzon'a çıkartma yaptı.

 

CHp 40 milletvekili Trabzon ve ilçelerinde vatandaşları dinledi.

 

Muğla Milletvekili Süleyman Girgin Parti meclis üyesi Profesör Dr Ali Rıza Erbay Araklı'da çalışmalarını sürdürdü.

 

Araklı sanayii sitesini, bayram halil devlet hastanesi ve ilçe merkezinde esnafları ziyaret eden vekiller. Vatandaşların sorunlarını dinleyip rapor halinde genel başkan Kemal Kılıçtaroğlu'na sunacaklar.

 

Trabzon Doğu Gazeteciler dernek başkanı Mustafa Solmaz 'a ziyaretleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Muğla milletvekili Süleyman Girgin Esnafın bu yönetimden ve zamlardan belinin büküldüğünü, önünü göremediğini, müşterilerine bir gün sonrasına fıyat veremediğini dile getirirken, Gençlerin fırsat bulsalar ülkeyi terketmek istediğini kendilerine ifade ettiklerini belirtti.

 

Solmaz'ın Araklı Bayburt arasındaki Dağbaşı yolunun yapılmaması nedeniyle her yıl onlarca kaza ve ölümlerin olması, ancak bir türlü proğrama alınmamasını belirterek, genel kurulda gündeme alınmasını istemesi üzerine Girgin; Genel başkanımız sayın Kılıçtaroğlu'na bu konuyu söyleyeceklerini Trabzon Milletvekilimiz Ahmet Kaya'nında takipçisi olacağını söyledi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013