ALFA CAR RENTAL

Millet Vekili Cora Muhtarları Dinledi Araklı'da Oraya Gitti

ARAKLI 27 Temmuz 2021 18:42

A

100%

Ak Trabzon Millet Vekili Salih Cora Araklı'da incelemerde bulundu.

 

Araklı Karşıyaka Ganahali Muhtarı Abdurahman Balçın’ın Kahvaltıya davet ettiği Salih Cora Karşıyaka Mahallesine Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Bıyık Araklı Belediye Başkan Vekili Ekrem Reis Araklı Muhtarlar Dernek Başkanlığına seçilen Rasim Çebi Katıldı.

 

Neşeli bir ortamda gerçeleşen kahvaltıda Millet Vekili Salih Cora Muhtarların taleplerini isteklerini dinlendi Karşıyaka Muhtarı Mahallemizin Yollarında Asvalt beton Elektriklerimizde Duvar ihtiyacımız var diyerek yardım istedi.

 

Kalvaltıda bulunan 4 Mahalle Mutarının talepleri için gerekli yerleri bizzat arayarak gerekli talimatları verdi. Araklı Muhtar Dernek Başkanı Rasim Çebi ve Muhtarların Araklı Taşönü Mahallesinde çöp kokusu olduğu yönündeki talebi üzerine Cora Taşönü Mahallesine giderek Fabrikada bizzat incelemelerde bulundu.

 

Salih Cora Araklı Erenler Mahallesine giderek Mahalle halkıyla sorunlarıyla ilgili istişarede bulundu.

 

Salih Cora son olarak Araklı Ak Parti İlçe yönetim kurulu toplantısına katılarak araklı’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013