ALFA CAR RENTAL

Araklılı İş Adamından İddialı Sözler

SPOR 01 Ağustos 2021 16:15

A

100%

Araklı 1961 spor kongresini yaptıktan sonra yönetim kurulu başkan vekili görevini alan araklımızın yetiştirdiği yurt dışında faaliyet yapan iş adamı İmdat Yılmaz Araklı ARI Habere açıklamalar yaptı.

 

imdat başkan yaptığı açıklamalarda ben Trabzonspor aşığı spor aşığı memleketine aşık olan bir insanım gençlere ve spora ilçeye hizmet etmekten mutluluk duyuyorum dedi.

 

 

özel işlerim nedeni ile Hollanda'da olmak zorunda kaldım inşallah pazartesi gelip arkadaşlarla tanışıp yeni hoca çalışmalarına başlayıp hocamızı belirleyeceğiz hocamızın verdiği rapor doğrultusunda önce bal ligi ardından hasretini çektiğimiz 3. Lige çıkmak için ilçemiz mülki amirleri belediye başkanımız Recep Çebi ve kaymakamımız kulüp başkanımız Yusuf Çebi ve yönetim kurulundaki arkadaşlarla beraber el ele

profosyonel lige çıkacağız dedi

 

böylece gençlerimize hem daha güzel spor yapma imkanı ,hem ailelerine ve kendilerine maddi anlamda daha fazla katkı yapacağız .şimdiden güzel günlerin haberini veriyorum diye konuştu .

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013