ALFA CAR RENTAL

Eren Bülbül Kabri Başında Anıldı

BÖLGESEL 11 Ağustos 2021 19:13

A

100%

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Trabzon Şubesinden 11.08.2017 yılında 15 yaşında Maçka ilçemizde teröristlerce şehit edilen Trabzon’umuzun Türkiye’mizin Kahramanı Şehit Eren BÜLBÜL’ün Kabrini Dernek olarak Şehit Ailelerimiz, Gazilerimiz ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ile kabri başında dualarla andı.

 

 

Dernek olarak Gençlerimize Şehitliği ,Gaziliği Vatan ve Bayrak sevdasını ,Milli ve Manevi değerlerimizi anlatarak şuurlu bir gençlik ,nesil yetiştirmek için çalışmalarımıza başladık.

 

 

Bu kapsamda bugün Şehidimiz Eren Bülbül’ün Kabrini ve Annesini ziyaret ederek Şehidimizin Annesinden Şehit Eren Bülbül’ün yaşadığı hayatını ve kahramanlığını dinledik.

 

Bu vesile ile Kahraman Şehitlerimiz Eren Bülbül ve Ferhat Gedik komutanımızı Rahmet Minnet ve Dua ile anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013