ALFA CAR RENTAL

Araklı'da Saldırı Şoku Yaşanıyor

ARAKLI 12 Eylül 2021 08:00

A

100%

Trabzon’da Yomraspor altyapı hocası ile Araklı 1961 takımının hocası sözlü kavgasında kan aktı. Yomraspor altyapı hocası Coşkun Çınar, Araklı’nın alt yapı hocası Memiş Emin’e levyeyle saldırdı.

 

Emin kafasına aldığı darbeyle hastanelik oldu. Hastanede kafasına 12 dikiş atıldı. Hocalar bir birlerinen şikayetçi oldu. İddiaya göre Coşkun Çınar bir futbolcuyu Memiş Emin’den istedi o da vermeyince aralarında tartışma çıktı. Memiş Emine yapılan Saldırı Araklı'da büyük tepki topladı.

 

 

 

 

Olayla alakalı Araklı 1961 kulübü bu açıklamayı yaptı:

 

Alt yapı hocalarımızdan Memiş EMİN’e akşam saatlerinde Yomraspor altyapı hocası Coşkun ÇINAR isimli şahıs tarafından saldırı düzenlendi. Altyapı hocalarımızdan Memiş EMİN’in bir arkadaş ortamında bulunduğu sırada dışarıdan gelen Yomraspor Altyapı hocalarından Coşkun isimli şahıs camiamıza ve ilçemize ağza alınmayacak küfürler sarfettikten sonra hocamıza saldırı düzenlemek istemiştir, araya girenler sayesinde olay büyümeden önlenmiştir.

 

Daha sonra planlı bir şekilde hocamızı başka bir yerde sıkıştırarak kafasına levye ile vurma neticesinde hocamız hastaneye kaldırılmıştır, yapılan ilk müdahalede kafasına 12 dikiş atılan hocamız müşahede altına alınmıştır. Sağlık durumu şuanda stabil olan hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

İki camiayı karşı karşıya getirmek isteyen bu şahıs hangi spora hizmet ettiğini bilmeden sporun kardeşlik ve dostluk olduğunu unutan, böyle insanlara alt yapıda bulunan çocuklarımızı nasıl emanet edeceğimizi bizlere sorgulatmaya başlamıştır.

Bu karakterdeki insanların hiç bir zaman camiaları karşı karşıya getiremeyeceklerini bilmeleri lazım, sadece kendi karakterlerini ortaya koyarlar. Bu olayın peşini Araklıspor camiası ve Araklı ilçesi olarak bırakmayacağımızı, tüm adli yollara başvuracağımızı, tüm mercilerde hocamızın ve ilçemizin hakkının savunulacağının bilinmesini isteriz… Kamuoyua saygı ile duyurulur.

 

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013