ALFA CAR RENTAL

Araklı'da vatandaşdan örnek davranış

ARAKLI 14 Eylül 2021 15:29

A

100%

Araklı'da park halindeki aracın aynasına çarparak kıran araç sürücü davranışıyla takdir topladı.

 

Sosyal medaya takdir toplayarak gündeme gelen olayda;  Şerefattin Çavuşoğlu isimli vatnadaşın park halindeki aracına kaza ile çarpan başka bir vatandaş Çavuğoüğlu'na ait otomibilin aynasını kırdığı olayda Kazaya sebep olan araç sürücüsü herkese örnek olacak harekette bulunuyor.

 

olayla ilgili açıklamada bulunan Şerafettin Çavuoğlu:

" Park halindeki Arabamın aynasına çarpıp kıran vatandaş, olaydan sonra beni on dakika da olay yerinde beklemiş. daha sonra ben gelmeyince, telefon numarasını bırakıp gitmiş. Tanımadığım sürücüyü aradım, görüştük fiyat aldık. 1050 lira masrafını söyledim hemen parayı gönderdi. Teşekkür ediyorum bu kardeşime" şeklinde başına geçen olayı aynen anlattı.

 

Ayırca bu güzel davranış içinde "Yürekleri kocaman olan, naiflikleri ve iyi niyeti ile bu insanlar hala varlar ve aramızdalar. Bu insanların yaptıkları dürüstlükten dolayı güzel bir dünyanın mümkün olduğuna inanacaksınız açıklamasında bulundu.

Herkesi başına böyle bir olay gelmesi durumunda bu şekilde davranması gerektiğini ifade etti.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013