ALFA CAR RENTAL

Araklılı Yargıtay Üyesi Osmanoğlunun Mutlu Günü

KÜLTÜR SANAT 14 Eylül 2021 17:01

A

100%

Trabzon Araklılı Hemşerimiz Yargıtay Üyesi Mehmet Osmanoğlu'nun kızı dünya evine girdi.

 

 

Nikah şahitliklerini Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, eski Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ve Samsun Bölge Adliye Mahkemesi 4. Hukuk Dairesi Başkanı Resmiye Sürmelinın yaptığı nikah törenine her iki aile yakınları ile birlikte bir çok bürokrat, iş adamı ve yargı mensubu katıldı.

 

Düğünden sonra görüştüğümüz Yargıtay üyesi Mehmet Osmanoğlu kına gecesine ve düğününe katılan başta yargıtay başkanı Mehmet Akarca, eski Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Karayolları Genel müdürü Abdulkadir Uraloğlu, Yargıtay Başsavcı Vekili Rıdvan Gündoğdu, Yargıtay Genel Sekreteri Fevzi Yıldırım ve Yargıtay daire başkanları ve üyeleri olmak üzere İşadamları Orhan Gümüştaş, Selim Özderya, Yaşar Taşkın, Ali Erçal, Ali Bektaş, Türkiye Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Ali Balcı ile her iki düğüne katılan aile yakınları ve arkadaşlarına teşekkür ettiğini bildirmiştir.

 

 

Biz de Arı Haber ailesi olarak genç çiftlerimiz Betül Osmanoğlu ve Furkan Tekine mutluluklar dileriz.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013