ALFA CAR RENTAL

Araklı'da İnsanlık Ölmemiş Dedirten Olay Video Haber

ARAKLI 25 Eylül 2021 17:05

A

23.09.2021 Tarihinde Araklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne gelen dilekçe Araklı Belediye Zabıta ekiplerini harekete geçirdi. Dilekçe Yakup Uzun tarafından gönderilmişti.

 

Dilekçede şu ifadelere yer verilmişti. 5 gün önce Akşam saatlerinde Yiğitözü Mahallesinde evimin önünden hava kararmaya başladığı sırada10 Adet Koyun geçtiğini görmüş yaban hayvanlar tarafından telef olmasın diye koyunları durdurarak evimin ahırına aldım dedi.

 

Daha sonra 5 gün boyunca koyunları (küçükbaş hayvan) sahiplerini bulmaya çalışmış köy Muhtarı Jandarma bir çok yere haber göndermiş sonuç alamayınca Araklı Belediyesi Zabıta Amirliğini arayarak Koyunların sahiplerini bulmak için yardım istedi.

 

Zabıta Müdürülüğü koyunların sahiplerini bulmak için hemen harekete geçerek Karatepe mahallesi Muhtarı Adem Bayzan’ın yardımıyla koyunların sahibine ulaşmayı başardılar. Yaklaşık 5 km uzaklıkta yaşayan İsmail Kırlak’a ait olan Koyunlar kendisine taslim ettiler.

 

25.09.2021 tarihinde Belediye Zabıta Müdürü Şenol Çebi Kültür Müdürü ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçük Durmuş ve Araklı Karatepe Mahalle Muhtarı Adem Bayzan koyunları bulup 5 gün bakan Yakup Uzun’a teşekkür ziyaretinde bulundular. Teşekkürler Yakup amca dediler.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013