ALFA CAR RENTAL

Bahar Ayvazoğlu Araklı'da Ziyaretlerde Bulundu

SİYASET 25 Eylül 2021 17:54

A

Ak Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Araklı’da incelemelerde bulundu.

 

 

Ayvazoğluna ziyaretindeTrabzon Ak Parti İl Başkan Yardımcımız Kadem Çakıroğlu Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, İlçe Başkanı Şaban Bıyık eşlik etti.

 

 

Ayvazoğlu Araklı Yeşilyurt Mahallesinde incelemelerde bulunarak Muhtar Mustafa Demiray’dan bilgi aldı.

 

 

Ayvazoğlu Araklı Merkezde esnaf ziyareti yaparak esnafın sorunlarını dinledi. Bahar Ayvazoğlu geçtiğimiz günlerde vefat eden Araklı Ak Parti Araklı İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Serdan babasının vefatı nedeniyle Yeşilyalı Mahallesine giderek başsağlığında bulundu.

 

 

Son olarak Bahar Ayvazoğlu Hüseyin ve Coşkun kınalıoğlu kardeşlerin Araklı kaşıkçıda işlettiği fabrikayı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

 

 

Ziyaret sırasın açıklama yapan Ayvazoğlu Hüseyin ve Coşkun Kınalıoğlu kardeşlerin işlettiği ,fabrik ve prefabrik köprü kirişleri, öngermeli köprü kirişleri,sanayi tipi prefabrik binalar ve alt yapı ürünleri alanında Doğu Karadeniz'de tek üretim yapılan En Yapı Prefabrik tesislerinde incelemelerde bulunup yetkililerden bilgi aldık.

 

 

Alanında uzman kadrosu ile ülkemizin , bölgemizin ve şehrimizin ekonomisine katkı sunan işletmede görev yapan tüm çalışanlara ve teknik kadroya teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum

 

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013