ALFA CAR RENTAL

Araklı'da Milletvekili Ayvazoğlu ve Cora'ya O Soru Soruldu

SİYASET 29 Eylül 2021 16:53

A

Trabzon Ak Parti Milletvekilleri Salih Cora Bahar Ayvazoğlu, #MahalleBizimGençlikBizim Programına katılmak için geldiği. Araklı’da açıklamalarda bulundular.

 

 

Proğma Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi AK Parti Araklı İlçe Başkanımız Şaban Bıyık, AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanımız Sefa Küçükali, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem Hamiyet Halil, Meclis üyeleri ve ilçe teşkilatı ile birlikte AK Parti Araklı İlçe Gençlik Kollarımızın düzenlediği #MahalleBizimGençlikBizim programına katıldılar.

 

 

Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora’ya Araklı Karadere Yolu neden yapılmıyor diye soru soruldu. Gençler Araklı Karadere Yolunu kimler yaptırmıyor yolun güzergahı başka bir ilçeyemi yapılmak isteniyor diye soru sordular.

 

Milletvekilleri Karadere yolunun yapılması için takipte olduklarını açıkladılar Araklı Karadere yolu’nun iptalinin söz konusu olmadığını açıkladılar.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013