ALFA CAR RENTAL

Trabzonlu Şampiyon Sporcuya büyük haksızlık

BÖLGESEL 06 Ekim 2021 14:01

A

Resmen skandal! Trabzonlu sporcuya lisansını yırttıran olay! Şampiyon oldu ama hakkı verilmedi. Mevcut Türkiye Boks Federasyon başkanlığı Trabzonlu sporcuların kaderiyle oynamaya devam ediyor.

 

 

SON SKANDAL!
Umut Boran Memiş… Elazığ’da Türkiye Şampiyonu oldu. Kampa çağrıldı ancak sonrasında sağlık sorunu gerekçesiyle geri gönderildi. Sağlık sorunu olmadığını, haksızlığa uğradığını söyleyen Umut, kamp merkezinde lisansını yakarak Trabzon’a döndü.

 

Daha önce defalarca Trabzonlu şampiyon sporcular Turnuvalara hatta olimpiyatlara katılma noktasında engellemeler yaşadı. Mağdur kalan sporcular Trabzonlu siyasilerden yardim istedi. Birçok millet vekili ve Trabzonlu bakan müdahil olarak bazı sporcuları kurtarabildi. Üstelik bu sporcular katıldıkları organizasyonlarda derece yapmayı başardı

 

Üst düzeyde siyasiler bu duruma el atsada skandallar bir türlü bitmiyor. Olayların arkasında bir takım kirli işlerin döndüğü Trabzon spor camiası anlatılıyor. Devlet büyüklerinden Boks federasyonuna müdahale etmesi için yardım çağrısında bulunuyor.

 

 

 

 

 

Haber: METİN TAŞKIN

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013