ALFA CAR RENTAL

Geçmiş Olsun Ruşen Keleşoğlu

SAĞLIK 08 Ekim 2021 19:56

A

Araklılı İş Adamı Güzel insan Ruşen Keleşoğlu Kalp Ameliyatı oldu.

 

Sevgili Dostlarım; 25/09/2021 Tarihinde , Sülalemizin irsi hastalığı olan kronik kalp hastalığı malesefki benide yokladı .. aynı gün anjiyo be aynı gün alınan acil kararla açık kalp ameliyatına karar verildi ..Çok şükür ki ; Başarılı bir ameliyatla 3 damar değiştirildi ve Dün itibari ilede evimde 1 ayı bulacak olan tedavi sürecine devam ediyor olacağım..

 

 

Bu süreçte arayan soran , iyi niyetlerini ileten , dualarını ileten herkese çok ama çok teşekkür ediyorum.. Hastanede ve evde de Sağlığım ve doktorumun talimatı gereği ziyaretçi kabul edemiyoruz ..inşallah bu süreci en hızlı ve en sağlı bir şekilde atlatıp tekrar Bir araya geleceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyorum.. hepinizi çok seviyorum , çok özledim .. Biran önce kavuşmak üzere…

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013