ALFA CAR RENTAL
Karlanku? ?n?aat ?ç Mimarl?k

Başkanlardan Kur'an Kursuna Ziyaret

SİYASET 20 Ekim 2021 17:41

A

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Said Gürsoy ve Araklı Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Akyıldız ile birlikte Yeşilyalı Merkez Kur’an Kursunu ziyaret etti.Kur'an Kursu Hocaları ile bir araya gelerek sohbet ettiler.Başkan Çebi yaptığı açıklamada; ”Burada bulunan hocalarımızla güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz burada en güzel şekilde eğitimlerini alıyorlar. Rabbim zihin açıklığı versin inşallah. Pırıl pırıl yavrularımızı Kuran-ı Kerim’i öğrenirken görmek beni çok mutlu etti.

 

Gençlerimizin bu milletin değerlerine, geleceğine sahip çıkan, bilgide, ilimde, edepte, dünyayla yarışabilen gençler olmaları, ülkemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Bu konuda büyük gayretleri olan hocalarımızdan Allah razı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013