ALFA CAR RENTAL
Karlanku? ?n?aat ?ç Mimarl?k

Öztürk Düşman Döviz Kurlarıyla Taarruz Ediyor.

ARAKLI 24 Kasım 2021 17:30

A

Araklı Esnaflarından Ali İhsan Öztürk’ten gündeme dair önemli açıklamalar geldi. Öztürk açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

 

Ülke ve millet olarak zor bir dönemden geçiyoruz. bu sefer düşman döviz kurlarıyla taarruz ediyor.

 

Büyük mücadelelerin içerisinden süzülüp gelen milletimizi sindirebilirler mi? Kesinlikle hayır. İçeride ve dışarıda yaşayan ve dumanlı havaları çok seven hasta kurtlar boşuna sevinmesin.Bu krizden onlara malzeme çıkmaz dedi.

 

Ne dövizin yükselişi normaldir, ne de fiyat artışları normal zamdır. Bunlar tamamen hükümete ve Cumhurbaşkanımızın şahsında milletimize çekilmiş operasyonlardır. Artık bunu okur- yazar olan her vatandaşımız idrak edebiliyor dedi.

 

Ama baskıya direnmeye çalışanlar ile sıkı muhalefet yapanlar aynı açıdan bakmıyorlar. Önemli olan bir ve beraber olup bu dış taarruza tepki vermeliyiz. Sonra içeride siyasetimizi yaparız dedi.

Bu Habere Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013