Doç. Dr. Hasan Genç

Doç. Dr. Hasan Genç

hasangenc@arihaber.net

Unutmayalım Tek Trabzonspor Var

2020-02-22 16:53:34

PAYLAŞ

A

Hava Koşulları ve Trabzonspor - Rizespor Maçı

 

Komşumuz ve kardeş şehrimizin takımı Rizespor ile hem de hava koşullarıyla mücadele ettik müthiş bir mücadeleden sonra galip gelmesini bildik. Sahada neredeyse yürümenin bile imkansız gibi göründüğü koşullarda oyuncularımızın kazanma hırsı ve üstün mücadele gücü galibiyetin gelmesine neden oldu.

 

Ünal hocanın oyunu iyi yönetmesi takım adına güzeldi. Novak’ın şanssız sakatlanması ve giren oyuncularında mücadele gücünü üst düzeye taşıması takımımız adına kötü ve iyi yönlerdi. Perşembe günü Avrupa kupası maçından yorgun düşen takımımız yine de taraftarları mutlu etmeyi başardı. Bu başarıya katkıda buluna teknik ekip ve oyuncularımızı kutluyorum.

 

Trabzonspor taraftarı artık her olaya pozitif bakmayı öğrenmeli. Kendi içinden yetiştirdiği, kendi evladı olan Ünal Karaman ve ekibine daima destek olmalı. Önemli olan kötü günlerde destek olmayı başarabilmektedir. Futbol hatalar oyunudur bunu böyle kabul etmemiz gerekir.

 

Trabzon şehri futbol açısından zor bir şehir. Herkes teknik direktör, herkes futbolcudur ama lütfen takımımıza olan sevgimizi sarsmadan ve yerden yere vurmadan göstermeliyiz. Bu takım bu şehrin, bu takım hepimiizn takımıdır. Unutmayalım tek Trabzonspor var.

Bu Yazıya Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013