Doç. Dr. Hasan Genç

Doç. Dr. Hasan Genç

hasangenc@arihaber.net

Trabzonspor'un Ayak Sesleri

2020-08-14 00:52:14

PAYLAŞ

A

Öncelikle büyük Trabzonspor’un büyük taraftarlarına selamlarımı sevgilerimi sunuyorum. Gaziantep FK maçının ardından camiada herkesi yüzü gülüyor.

 

Sadece takım tökezlese de kendilerine bir çıkar bulacakların sevinçleri bir başka bahara kaldı. Çünkü milli maç araları takımımıza yaramıyordu bu defa öyle olmadı. Bu başarının mimarları olan Ünal Karaman ve öğrencileri, Ahmet Ağaoğlu ve yönetimidir.

 

Ünal hoca hafta içi çalışmalarda disiplinden vazgeçmeyip, babacan tavırlarla takımı iyi motive etmiş görünüyor. Sahada her oyuncu görevini eksiksiz yerine getirdi ve takımımız maç fazlasıyla zirveye kondu. Uzun süredir böyle keyif yaşamamıştık. İstanbul kulüplerinin onca transfer harcaması yapmalarına rağmen durumları ortada. Biz ancak böyle başarıyı ancak alkışlarız. Ünal hoca maç sonu demeçlerinde oyuncularından övgüyle bahsetmesi ayrı bir güzellikti. Elbette takımına sonsuz destek veren taraftarlarımızı ayrıca kutluyorum.

 

Avrupa kupalarında, Süper ligde ve daha sonra başlayacak Ziraat Türkiye kupasında zorlu maçlar bizi bekliyor. Temennimiz bu süreçte sakatlıkların olmaması ve sakat oyuncularımızın takıma dönmesidir böylelikle başarılı bir grafik çizmeleridir.

 

 Anadolu takımlarının ağabeyi olan Trabzonspor’umuza sahip çıkmaya devam edelim. Kim bilir belki de o sene bu senedir. Saygılarımla

Bu Yazıya Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013