Prof. Dr. Hasan Genç

Prof. Dr. Hasan Genç

hasangenc@arihaber.net

Trabzonspor bu hale nasıl geldi

2021-10-23 21:55:10

PAYLAŞ

A

Trabzonspor bu hale nasıl geldi

 

1. Şampiyonluk beklemiyoruz diyerek Ünal Hocayı takımın başına getirdiler. Baktılar kı takım şaha kalkmış hoca nasıl gönderilir hesapları yapılmaya başlandı. Çünkü başarının altında ezildiler. En kolay yol medya üzerinden tartışma yapmaktı ve hocayı da soruyu soran yerel medeya muhabiri tabiri caizse gaza getirdi ve film koptu.

 

2. Divan kurulu başkanı arabulucu olacakken yönetimin yanlışına destek verdi. Kısacası koltuğunun sorumluluğuyla davranmadı, tabiri caizse piyon gibi hareket etti.

 

3, Yalancı yöneticiler. Kayseri maçı sonrası muhabir" Ünal hocayla ilgili problem var mı diye sordu uzun boylu sakallıya. Adam geçiştirerek "hayır öyle problem yok" dedi ve 1 saat sonra hoca görevden,alındı. yani 2 yüzlü yöneticiler çok.

 

4. Yerel medyanın takımı yeterince sahiplenemeyişi örneğin bir TV programına soru gönderdim "başarısızlık Ünal hocanın gidişiyle başlar demiştim"adam kendini bişey sanarak hiç kimse Trabzonspor'dan büyük değildir diyerek saçma cevap verdi. Hala utanmadan yorum yapıyor

 

5. Yerel medyanın bağımsızlığı takımın başarısına etki edecektir. Yerel medya yönetime yakınlığı değil ortak paydamız TRABZONSPOR'u seçmelidir.

 

6. Ünal hocaya paracı diyenler adanın 1 yıllık alacağını bıraktığını bilmeyecek kadar cahiller.

 

7. Sonuç olarak Trabzospor'lu akil adamlar devreye girip Ünal hocanın gönlü alınmalıdır. Vakit geçmeden harekete geçin lütfen. Küme düşmeye adayız. Egoları tavan yapmış, taraftarı aptal yerine koyan ve derin Trabzonspor tarafından yönlendirilen yönetim istemiyoruz... Saygılarımla...

Bu Yazıya Yorum Yapabilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Araklı

Gündem

Spor

Siyaset

Bölgesel

Yaşam

Sağlık

Kültür Sanat

Video Galeri

Foto Galeri

Yazarlar

Üye Ol

Tüm Hakları Saklıdır. v2 2019

Sitemizde bulunan yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Yapılan yorumlardan yorum sahipleri sorumludur. Tedbir amaçlı olarak ip kayıt sistemi mevcuttur. Hukuki merciler tarafından istendiği zaman gizlilik çerçevesinde paylaşılacaktır.

İsRa Tasarım v2 © Araklı Arı Haber 2013